Budujemy dobre relacje
KoniecznyPR
O FIRMIE

Konieczny PR to firma specjalizująca się w efektywnej komunikacji. Pracujemy dla firm, instytucji oraz osób prywatnych, które wspieramy w kontaktach z otoczeniem, mediami, kontrahentami.
Oferujemy wiedzę, doświadczenie, kompetencje i profesjonalizm.

|    Zespół
Konieczny PR to zespół samodzielnych, kompetentnych i doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin:
Naszymi współpracownikami są:
Naszym celem jest dostarczenie klientom usług na możliwie najwyższym poziomie.


|    Fundament
Firmę Konieczny PR założyła i prowadzi Kinga Konieczny. Z wykształcenia socjolożka i dziennikarka. Pracowała w redakcjach czołowych mediów w Polsce - najdłużej, niemal dziewięć lat, w szczecińskiej redakcji "Gazety Wyborczej". Praca dziennikarska zaowocowała setkami artykułów o różnej tematyce, zwykle związanej z rodzinnym Szczecinem. Teksty jej autorstwa stały się częścią książek "Z Archiwum Sz." oraz "A ty zostaniesz ze mną".

Wykorzystując swoje medialne doświadczenia, pomaga innym budować dobre relacje z dziennikarzami i otoczeniem.
Uczy efektywnego komunikowania się z mediami.
Pomaga jasno i precyzyjnie wyrażać myśli.

Kinga Konieczny
Dziennikarstwo nauczyło mnie rozpoznawania problemów i mechanizmów rządzących zjawiskami, błyskawicznego reagowania, a przede wszystkim przekonało jak wiele zależy od człowieka, jego umiejętności, doświadczenia
i zaangażowania. Pomogło odkryć, że rzeczywistość można zmieniać
i warto to robić.
Jako właścicielka firmy jestem przekonana, że jej siła tkwi w zespole świetnych współpracowników, którymi Konieczny PR może się pochwalić.
Wspólnie osiągamy najlepsze efekty.

Kinga Konieczny
Konieczny PR  |  ul. Krzemienna 28/3  |  70-734 Szczecin  |  tel. 510 174 568  |  www.koniecznyPR.pl  |  e-mail: kinga.konieczny@koniecznyPR.pl